Career

CAR WRAPPING Academy

Nove vzniklá akademie pro polepy aut, tzv. CAR WRAPPING, nabízí úcast v kurzu lepení aut.
VÝUKA FORMOU PRAKTICKÉHO KURZU – tedy získání dalšího vzdelání v celoplošném polepu vozidel, jak do jednobarevných fólií, tak s grafi ckým tiskem. Absolvent kurzu je schopen polepit auto kompletne a je sám schopen urcit postup lepení, výpocet spotreby materiálu a posoudit vhodnost povrchu karoserie k aplikaci konkrétního typu fólie. Výuku provádí zahranicní specialista ze spolecnosti, která je výrobcem/distributorem materiálu k polepu vozidel. Na záver kurzu, po vykonání praktického testu, obdrží absolvent CERTIFIKÁT odborné zpusobilosti pro polepy vozidel.

CÍLOVÁ SKUPINA: kurz je zameren pro širokou verejnost a je urcen pro muže i ženy všech vekových kategorií. Predpokládá se pouze dobrá manuální zrucnost. 

OBSAHOVÁ NÁPLN: prevážná cást kurzu je venována praktické výuce – praktická cást lepení na karoserie, odstranování závad povrchu a odstranení fólie. V teoretické cásti se vyucuje znalost pomucek, fólií a technologický postup aplikace a odstranení fólií.

BENEFIT NA ZÁVER: pro úspešné úcastníky kurzu nabízíme možnost získání trvalého kontraktu na provádení polepu automobilu s možností poskytnutí zázemí pro práci.

 

 

 

 

 

 


Kameraman

Staňte se součástí regionální televize Plzeň TV. Společnost aktuálně hledá šikovného a samostatného kameramana-střihače. Podmínkou je zodpovědnost, flexibilita, odolnost vůči stresu a řidičský průkaz skupiny B. Znalost střihového programu Adobe Premiere. Výhodou zkušenost práce s kamerou.

Pracovní náplň:
Budete zajišťovat obrazový a zvukový materiál pro reportáže nebo magazíny, sestavovat obraz a zajišťovat jeho odvysílání.
Administrativa výroby

Své životopisy vč. fotografie a souhlasu se zpracováním os. údajů zasílejte na e-mail brozova@plzen.cz
Předmět e-mailu: Prace_kameraman


Pracovník do výroby i bez praxe

Tiskárna Euronova přijme zručného zaměstnance do výroby s praxí i bez praxe v oboru polygrafie.
Hledáme manuálně zručnou pracovní sílu, muže/ženu. Praxe v oboru není podmínkou. 

Nabízíme
Kvalitní zázemí, dostupnost práce MHD, stabilní výdělek s motivační složkou. Nástupní plat 17.000 Kč hrubého.
Pracovní poměr na HPP případně dle domluvy.

Své životopisy vč. souhlasu se zpracováním os. údajů zasílejte na e-mail  prace@euronovagroup.com
Předmět e-mailu: Prace_Zamestnanec_Vyroby

Nástup možný ihned !


Tiskař pro digitální tisk

Podmínkou
Praxe na obdobné pozici min. 2 roky, pečlivost, manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, a odolnost vůči stresu. 

Výhodou
Vyučení v oboru nebo polygrafické vzdělání, zkušenost s vícebarvovými tiskovými stroji.

Své životopisy vč. fotografie a souhlasu se zpracováním os. údajů zasílejte na e-mail prace@euronovagroup.com
Předmět e-mailu: Prace_Tiskar


Nevybrali jste si?

Nezaujala Vás žádná naše nabídka a přesto byste rádi pracovali pro naši společnost? Pošlete nám svůj životopis na e-mail: prace@euronovagroup.com

Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti Euronova Group. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“. Tyto údaje poskytuji výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání, nejdéle na 1 rok od jejich zaslání.

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK PLZEN TV PLZEN CZ ZAK TV S.R.O. WEST MEDIA Tiskárna NAVA

© Euronova & Partners spol. s.r.o. 2019