DIGITAL MEDIA

PLZEN TV PLZEN CZ ZAK TV ZAK TV

DIGITAL MEDIA

Euronova Group je specialistou také v odvětví digitálního marketingu. Digitální marketing je marketing, který se odehrává ve specifickém prostředí internetu a vychází ze všech praktik klasického marketingu. 

Pro naše klienty v oblasti digitálního marketingu navrhujeme a následně vyvíjíme řešení, která maximalizují efektivitu práce a Vám zaručují úspěšné výsledky. Nabízíme nejvyšší kvalitu a efektivitu na trhu, kdy jednotlivým klientům zpracujeme na míru design webových stránek, vývoj webových stránek, e-Commerce, mobilní weby a aplikace, SEO a PPC kampaně, sociální sítě.

Výhody internetového marketingu

  • Cílení a individualizace 
  • Monitorování
  • Zpětná vazba zákazníků.
  • Komplexnost.
  • Efektivita 
  • Dostupnost 
  • Globální dopad 

 

ZAK TV vysílání si užijí diváci v HD kvalitě. ZAK TV je jedna z největších regionálních televizí v České republice. Vysílá nepřetržitě od roku 1996. Tedy 25 let. V Plzeňském a Karlovarském kraji vysílání týdně sleduje přes 300 000 diváků. Každý den vysílá aktuální zpravodajství a zajímavé publicistické pořady v HD kvalitě.

Televizi PLZEŇ TV neunikne žádná novinka v našem městě. Vysílá zpravodajství, zábavné, kultulní i vzdělávací pořady. Živě přenáší koncerty a televizní debaty. Vysílá na 27. kanálu v HD kvalitě.

Oblíbený zpravodajský portál PLZEŇ.CZ s více jak 10 000 návštěvníky denně. kromě aktuálního zpravodajství z Plzeňského kraje přináší svým čtenářům informace o sportovních a kulturních akcích a dopravních omezení. Plzeň cz je také jedinečný prostor pro mediální kampaně ve formě bannerů a PR článků.

Primetime Media je naše celoplošná síť regionálních televizních stanic RegioTV 1 (RTV1). Neděláme jen reklamu, ale zvládáme i techniky podlinkových aktivit jako public relations, podpory prodeje či teleshoppingu. Disponujeme detailními analýzami divácké obce všech jednotlivých televizí, které nám dodává renomovaná společnost Median.

V roce 2021 jsme nově vydanou licencí rozšířili portfólio o televizi Ústecká media s.r.o..

 

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK PLZEN TV PLZEN CZ ZAK TV S.R.O. WEST MEDIA NAVA Tisk s.r.o. Matrix Media s.r.o. DRAKON dům reklamy Primetime Media Unique Connection
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2023