Social responsibility

Euronova Group

SOCIAL RESPONSIBILITY

 

ASOCIACE SPOLEČENSKÝCH KLUBŮ 

MAGAZÍN PRESTIGE CLUBS AND CIRCLES

 

Mediální divize skupiny Euronova Group se opět rozrostla. Stala se novým vydavatelem titulů pod značkou PRESTIGE-MEDIA pod záštitou Asociace společenských klubů.

V novém čísle magazínu PRESTIGE clubs and circles si můžete přečíst rozhovor s majitelem mediální skupiny Euronova Group Radkem Novákem. Celý časopis si můžete prohlédnout zde.

Tituly vydávané pod značkou PRESTIGE-MEDIA se zaměřují na prezentaci sportovních, společenských a zájmových klubů a jejich partnerů a příznivců.

 

Skupina EURONOVA GROUP pomáhá, kde se dá.

Společnost patřící do mediální skupiny podnikatele Radka Nováka je již známá svým přístupem ke společenské odpovědnosti. Pomáhá tam, kde se věnují dětem a také lidem se sociálním a zdravotním handicapem.

V poslední době se zapojili do různých úklidových akcí Plzně a Karlových Varů, a to se všemi zaměstnanci. Připojili se tak k dalším občanům a pomohli uklidit část měst. Společnosti EURONOVA GROUP není určitě životní prostředí a čistota v našich městech lhostejná.

Každý rok v průběhu Vánočních svátků vozí zaměstnanci společnosti dárky pro děti z centra okamžité pomoci a zdobí s nimi vánoční stromeček, je to již tradicí. Již nyní společnost připravuje další plány jak dětem pomoci a to jak finančně, tak i kulturním programem.

Společnost nezapomíná ani na naše čtyřnohé kamarády. Do útulku v Karlových Varech vozí pravidelně spoustu hraček, konzerv a pamlsků, čímž aspoň trochu zpříjemnili pejskům pobyt v útulku v době zimního období.

Společnost také změnila část vozového parku a část managementu jezdí úsporně a ekologicky v elektromobilech. I nadále hledáme další možnosti podpory ekologických projektů.

Zaměstnanci společnosti se také každoročně zapojují do celorepublikového projektu Ukliďme Česko, v rámci kterého se podílejí především na úklidu veřejného prostranství a koryta řeky Ohře v Karlových Varech a břehů řek Mže a Radbuzy v Plzni.

Mediální společnost Euronova Group vstoupila v roce 2018 také do projektu určeného firmám, které nejsou lhostejné k životnímu prostředí a uvědomují si svou zodpovědnost za jeho stav. Hlavním cílem projektu Zelená firma je zabránit, aby drobný elektroodpad končil na skládkách komunálního odpadu. Společnost má nyní také právo hrdě nosit označení a logo Zelená firma.

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK PLZEN TV PLZEN CZ ZAK TV S.R.O. WEST MEDIA NAVA Tisk s.r.o. Matrix Media s.r.o. DRAKON dům reklamy Primetime Media Unique Connection
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2023