INVESTMENT

KRAK

INVESTMENT

Součástí mediální skupiny je investiční společnost Krak Des Chevaliers, investor s dlouhodobým investičním horizontem. Prostřednictvím společnosti Krak des Chevaliers se zaměřujeme na sektory, v nichž máme zkušenosti a znalosti. Tedy především investice do společností působící v mediálním prostředí a na českém mediálním trhu. Investujeme především do on-line médií, televizních kanálů, společností provozující venkovní reklamu a také do polygrafické výroby.

V současné době naše společnosti přesahují obratem více než 110 miliónů korun.
Ústřední značkou naší mediální skupiny je EURONOVA GROUP. Investujeme však prostřednictvím společnosti
EURO NOVA & PARTNER`S a investiční společnosti Krak des Chevaliers, ve kterých se soustředí naši investiční partneři z nebankovního trhu.

V současné době se snažíme o rozložení našich aktivit do prostředí mediálního trhu tak, abychom našim klientům mohli poskytovat efektivní a integrovanou mediální kampaň. Našim cílem je směřovat naše aktivity ve prospěch klientů a tím získat efekt i pro naše investice.

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK PLZEN TV PLZEN CZ ZAK TV S.R.O. WEST MEDIA NAVA Tisk s.r.o. Matrix Media s.r.o. DRAKON dům reklamy Primetime Media Unique Connection
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2023