ABOUT US

About us

Posláním mediální skupiny Euronova group je zajišťování širokého portfolia v oblasti mediálních služeb. Nabízíme přípravu a zpracování integrované kampaně. Připravíme Vám komplexní a propojenou nabídku pro realizaci reklamních kampaní, a to díky celoplošnému zásahu cílových skupin klientů v celé České republice.

Jsme největší mediální poskytovatel na západě Čech. Disponujeme vlastní sítí reklamních ploch. V roce 2014 jsme spojili dvě největší sítě reklamních billboardů, společnosti EURO NOVA & PARTNERS a W & P, patřící do německého mediálního koncernu Heriberta Wühra. Díky tomuto spojení vnikla největší síť reklamních ploch přesahující Karlovarský a Plzeňský kraj. V těchto dvou krajích disponujeme více jak 670 reklamními billboardy ve standardu euroformátu.

Naší předností je především kvalita ploch, pozorný výběr nových lokalit našeho expanzního oddělení, exkluzivita, profesionální servis a účinnost realizovaných kampaní. Součástí našeho přístupu ke klientům je vždy schopnost a vstřícnost při hledání nových a netradičních možností vedení reklamní kampaně.

Naši key accounti o Vašich potřebách přemýšlí a s maximálním úsilím Vám nabídnou kompletní řešení. Poradenství poskytujeme zdarma. Plánování kampaně je součástí bezplatného servisu, který získá každý náš klient.

Mediální skupina Euronova group podnikatele Radka Nováka se rozšiřuje velmi dynamicky od roku 2013, kdy se její součástí stal zpravodajský portál www.plzen.cz. V roce 2014 se společnost stala vlastníkem mediální skupiny reklamní agentury W&P a spojila dvě největší reklamní sítě billboardů v jednu společnost. O rok později, v roce 2015, pak mediální skupina připojila reklamní agenturu Korekt. Součástí mediální skupiny je i polygrafická výroba, která poskytuje služby v oblasti flexo tisku a digitálního velkoformátového tisku Tiskárna Euronova.

V květnu 2016 podepsala mediální skupina Euronova group kontrakt s vlastníkem televize Plzeňská 1 a získala tak většinový podíl. Ziskem podílu ve společnosti se podařilo vytvořit silnou skupinu, která má dominantní pozici na trhu v Západních Čechách. Jedním z prvních kroků v televizním vysílání byla změna názvu televize na Plzeň TV a spojením televizní stanice se zpravodajským portálem Plzen.cz. Dalším krokem pak byl vývoj mobilní aplikace pro Plzeň TV a rozšíření televizního terestrického vysílání o internetové. Mobilní aplikace Plzeň TV je dostupná jak v prostředí Android tak Apple.  Společnost již od počátku plánovala rozšiřování svých aktivit a v uplynulých letech se podařilo uskutečnit klíčové akvizice pro rozvoj svých služeb. V této strategii samozřejmě Euronova group hodlá i nadále pokračovat.

Součástí mediální skupiny Euronova group se koncem roku 2016 stala také reklamní divize agentury
WEST MEDIA s.r.o. Část společnosti se nyní transformuje do nově vzniklé společnosti WEST MEDIA COMMUNICATION s.r.o.
WEST MEDIA patřila mezi nejstarší reklamní agenturu operující na západě Čech. Nákup části této agentury je další akviziční aktivitou mediální skupiny Euronova group. 

Novou součástí společnosti Euronova group se stala na jaře 2018 tiskárna NAVA s. r. o. s novým názvem NAVA tisk s.r.o. Tato soukromá společnost byla postavená na ryze českém kapitálu, založená v roce 1993. Tiskárna jako taková vznikla už v roce 1911. V roce 2009 zcela zmodernizována a vybavena novými technologiemi společnosti Heidelberg. Firma nabízí kompletní polygrafickou výrobu, disponuje nejmodernějšími technologiemi a vysoce kvalifikovaným personálem.

Majitel mediální skupiny Euronova group zrealizoval další plánovanou akvizici. Novou součástí společnosti se stala na jaře 2018 regionální televize ZAK TV. Euronova group nejprve vlastnila 50 procent a v listopadu 2020 se stala jediným majitelem. Vysílání si užijí diváci v HD kvalitě. ZAK TV je jedna z největších regionálních televizí v České republice. Vysílá nepřetržitě od roku 1996. V Plzeňském a Karlovarském kraji vysílání týdně sleduje přes 300 000 diváků.

 

Skupina EURONOVA GROUP

EURO NOVA & PARTNER´S
W & P EURONOVA
KOREKT W & P EURONOVA
WEST MEDIA COMMUNICATION
Plzen.cz
Plzeň TV
ZAK TV
Tiskárna Euronova
NAVA Tisk s.r.o.
Krak des Chevaliers

 

"EURONOVA GROUP VŽDY O KROK NAPŘED"

 

Contacts


Radek Novák

CEO
radek.novak@euronovagroup.com

Mgr. et Bc. Daniela Štíchová

Výkonná ředitelka
daniela.stichova@euronovagroup.com

Lukáš Hummel

Senior account manager
lukas.hummel@euronovagroup.com

Martina Křivancová

Senior account manager
martina.krivancova@euronovagroup.com

Emilie Mižárová

Produkce, partner
emilie.mizarova@euronovagroup.com

Lenka Horská

Business Development Director
lenka.horska@wandp.cz

Milan Vít

Ředitel WEST MEDIA Communication, s.r.o.
vit@westmedia.cz

Alena Folková

Event manager
alena.folkova@euronovagroup.com

Ing. Zbyněk Hlous

Digital a Flexo tisk
zbynek.hlous@euronovagroup.com

Aneta Nová

Hlavní účetní
aneta.nova@wandp.cz

Tomáš Langmaier

IT specialista
tomas.langmaier@euronovagroup.com

Mirka Kotlanová

Grafik
grafik@euronovagroup.com

Ing. Zbyněk Chmelík

Provozní ředitel divize broadcasting a on-line
chmelik@plzen.cz

Bohumil Koča

Obchodní ředitel divize Broadcasting a online
bohumil.koca@zaktv.cz

Mgr. Jan Sklenář

Kreativní ředitel divize broadcasting a on-line
sklenar@plzen.cz

Jana Potůčková

Account manager
vyroba@navatisk.cz
+420 725 730 076

Kateřina Matrasová

Fakturace
asistentka@navatisk.cz

Recepce


recepce@euronovagroup.com
+420 377 227 585

Contact points


Production facilities


Headquarters


Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024