OUTDOOR AGENCY

OUTDOOR AGENCY

Člen mediální skupiny Euronova Group - W & P EURONOVA specialista na outdoor!

U outdoorové reklamy je kladen důraz především na kvalitu plochy, její umístění, vlastní provedení konstrukce a průběžný servis. Největší roli hraje lokalita vystavěného nosiče či případné nasměrování a výhledová vzdálenost plochy. Pravidelnými kontrolami reklamních nosičů předcházíme snížení efektivity Vaší kampaně z důvodů poškození plakátů v důsledku klimatických podmínek či působením vandalů. Obsazenost našich reklamních ploch je v průměru 80 %, což reprezentuje kvalitu naší sítě. Přidejte se k našim klientům a vyzkoušejte kvalitu našich ploch osobně.

Outdoorová reklama má nejrychlejší start kampaně, snadno ji lze zacílit na zvolenou skupinu a mimo jiné patří mezi nejlevnější média s největším procentem účinnosti zásahu.

Veškerá klientela má možnost poskytnutí full-servisu, který zahrnuje poradenství při výběru nejvhodnějších lokalit a médií přes originální grafiku, tisk, výlep a logistiku. Naše společnost disponuje 670 nosiči na území Plzeňského a Karlovarského kraje, ať už se jedná o billboardy o rozměru 5,1 x 2,4 m nebo bigboardy o rozměru 9,6 x 3,6 m. Společnost dále nabízí výstavbu nové plochy ve Vámi vybrané lokalitě.

Mezi další moderní způsoby prezentace patří LED obrazovky v Plzni, Karlových Varech a Klatovech. LED obrazovky, které vlastníme díky kvalitním technologiím zaručují, že Vaše reklama bude skvěle vidět za jakéhokoliv počasí.

W & P EURONOVA nabízí také možnost umístění vaší reklamní kampaně na dopravní prostředky městské dopravy v Karlových Varech a Plzni. Pro vnější reklamu je nejžádanější formou celopolep autobusu v případě Plzně také trolejbusu a tramvaje, další možností jsou částečné polepy dopravních prostředků. Vnitřní reklamní plochy jsou vhodné především pro letáky o rozměru A3/A4.

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024