OUTDOOR AGENCY

OUTDOOR AGENCY

Člen mediální skupiny Euronova Group - W & P EURONOVA specialista na outdoor!

U outdoorové reklamy je kladen důraz především na kvalitu plochy, její umístění, vlastní provedení konstrukce a průběžný servis. Největší roli hraje lokalita vystavěného nosiče či případné nasměrování a výhledová vzdálenost plochy. Pravidelnými kontrolami reklamních nosičů předcházíme snížení efektivity Vaší kampaně z důvodů poškození plakátů v důsledku klimatických podmínek či působením vandalů. Obsazenost našich reklamních ploch je v průměru 80 %, což reprezentuje kvalitu naší sítě. Přidejte se k našim klientům a vyzkoušejte kvalitu našich ploch osobně.

Outdoorová reklama má nejrychlejší start kampaně, snadno ji lze zacílit na zvolenou skupinu a mimo jiné patří mezi nejlevnější média s největším procentem účinnosti zásahu.

Veškerá klientela má možnost poskytnutí full-servisu, který zahrnuje poradenství při výběru nejvhodnějších lokalit a médií přes originální grafiku, tisk, výlep a logistiku. Naše společnost disponuje 670 nosiči na území Plzeňského a Karlovarského kraje, ať už se jedná o billboardy o rozměru 5,1 x 2,4 m nebo bigboardy o rozměru 9,6 x 3,6 m. Společnost dále nabízí výstavbu nové plochy ve Vámi vybrané lokalitě.

Mezi další moderní způsoby prezentace patří LED obrazovky v Plzni, Karlových Varech a Klatovech. LED obrazovky, které vlastníme díky kvalitním technologiím zaručují, že Vaše reklama bude skvěle vidět za jakéhokoliv počasí.

W & P EURONOVA nabízí také možnost umístění vaší reklamní kampaně na dopravní prostředky městské dopravy v Karlových Varech a Plzni. Pro vnější reklamu je nejžádanější formou celopolep autobusu v případě Plzně také trolejbusu a tramvaje, další možností jsou částečné polepy dopravních prostředků. Vnitřní reklamní plochy jsou vhodné především pro letáky o rozměru A3/A4.

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK PLZEN TV PLZEN CZ ZAK TV S.R.O. WEST MEDIA NAVA Tisk s.r.o. Matrix Media s.r.o. DRAKON dům reklamy Primetime Media Unique Connection
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2023