NEWS

PLZEN TV PLZEN CZ ZAK TV

NEWS

 

Plzen.cz se řadí k nejvýznamnějším a nejnavštěvovanějším webovým portálům v plzeňském kraji.
Působí jako zpravodajský a informační server se zaměřením na region. Přináší denní zpravodajství z dění v regionu a Plzně, ucelené informace z prostředí kultury, sportu a volného času. Jeho součástí je rovněž komplexní katalog firem z oblasti obchodu a služeb ve městě a jeho okolí, polední menu restaurací, kalendáře akcí a občanské inzerce.
Ze statistik velkých vyhledávačů vyplývá, že více než sedmdesát procent dotazů se váže na konkrétní místo a region. Je pochopitelné, že se nejvíce zajímáme o dění ve svém městě či okolí. Nejzajímavější alternativou inzerce pro firmy, které chtějí oslovit své klienty, je tedy portál www.plzen.cz, vzhledem k poměru cena/výkon.

Plzeň TV dřívější regionální televize Plzeňská 1 přináší do Vaší domácnosti kvalitní zpravodajství a publicistiku a efektivní kampaně prostřednictvím komplexního řešení.
Největší devizou naší společnosti je vlastní produkce, což z nás činí vysoce preferovaného partnera televizních stanic, videodistributorů, ale také majitelů a držitelů programových licencí. Těchto zkušeností a bohatého archivu využíváme při budování značky Plzeň TV. Pouze naše televize nabízí regionální vysílání, které mohou naladit opravdu všichni. Ostatní televize ve všech distribučních platformách nejsou. Na satelitu vysíláme v našem regionu jako jediní a je dobré vědět, že satelitně přijímá televizi téměř 1/3 všech domácností. Televizní vysílání Plzeň TV je možné také sledovat živě prostřednictvím streamu. Uživatelé smartphonů si do svých zařízení mohou rovněž stáhnout zcela zdarma aplikaci Plzeň TV pro přístroje s operačním systémem Android i iOS.

ZAK TV je nejmladší člen mediální skupiny EURONOVA GROUP,  jedná se o jednu z největších regionálních televizí v České republice. Vysílá nepřetržitě od roku 1996. V Plzeňském a Karlovarském kraji vysílání týdně sleduje přes 300 000 diváků. ZAK TV každý den nabízí aktuální zpravodajství a publicistické pořady. Věnuje se regionálním tématům, která celostátní televize přehlížejí. Vysílání je na velmi vysoké úrovni, především díky mnohaletým zkušenostem reportérů a kameramanů z celoplošných televizí. ZAK TV je tak již druhou regionální televizí, patřící do mediální skupiny EURONOVA GROUP.

 

Stahujte mobilní aplikaci Plzeň TV – ZDE:

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.ubk.plzentv&pcampaignid=MKT-Other-global-all-co-prtnr-py-PartBadge-Mar2515-1


 https://itunes.apple.com/cz/app/plze%C5%88tv-zpr%C3%A1vy-z-plzn%C4%9B/id1331420331?mt=8

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK PLZEN TV PLZEN CZ ZAK TV S.R.O. WEST MEDIA Tiskárna NAVA

© Euronova & Partners spol. s.r.o. 2019