Press news

Euronova Group se znovu rozšířila. Radek Novák koupil část agentury WEST MEDIA

Mediální skupina EURONOVA GROUP podnikatele Radka Nováka koncem roku 2016 podepsala smlouvy o nákupu reklamní divize agentury WEST MEDIA s.r.o. Tato část společnosti se nyní transformuje do nově vzniklé společnosti WEST MEDIA COMMUNICATION s.r.o.

WEST MEDIA patřila mezi nejstarší reklamní agenturu operující na západě Čech. Nákup části této agentury je další akviziční aktivitou mediální skupiny EURONOVA GROUP. „Jedná se  o další důležitý a rozhodný krok, který je součástí naší dlouhodobé strategie. Převzali jsme také kompletní obchodní tým,“ uvedl podnikatel Radek Novák. „Začleněním do skupiny EURONOVA GROUP se opět významně posílí naše pozice na trhu v oblasti prodeje venkovních reklamních ploch. Získáváme tak velice kreativní tým v oblasti plánování reklamních kampaní. S tím očekáváme i rychlejší a efektivnější růst a dynamičtější poptávku,“ dodal Radek Novák.

Do mediální skupiny EURONOVA GROUP k dnešnímu dni náleží již sedm společností včetně nové WEST MEDIA COMMUNICATION.Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024