Press news

Mediální skupina Euronova Group vzala do kina děti z dětských domovů

Padesátka dětí z dětských domovů Trnová a Stod viděla ve středu odpoledne animovanou komedii Pes ro(c)ku. „Během naší vánoční návštěvy v prosinci 2016 se nám pár dětí svěřilo, že v kině ještě nikdy nebyly. Už tehdy na konci roku jsme si řekli, že to musíme napravit,“ řekla ředitelka Euronova Group Daniela Štíchová.

Děti, poté co dorazily do Plzně autobusem, dostaly od týmu zpravodajského portálu Plzeň.cz pití a nezbytný popcorn a pak už zaplnily celý jeden kinosál multikina CineStar v Plzni – Černicích.

Animovaný film Pes ro(c)ku vypráví příběh psa Bodiho, který nechce dělat kariéru hlídače stáda ovcí, ale touží se stát slavným rockovým muzikantem. Snímek se všem bez výjimky líbil. Děti projevily zájem vyrazit do kina znovu a organizátoři slíbili, že se akce v budoucnu určitě bude opakovat.

A protože návštěva kina vyšla na datum 8. března, tedy na Mezinárodní den žen, nepřišly zkrátka ani paní vychovatelky, které s dětmi do Plzně přijely. Všechny dostaly k MDŽ květinu a poděkování za perfektní péči o svěřené děti.

 Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK PLZEN TV PLZEN CZ ZAK TV S.R.O. WEST MEDIA NAVA Tisk s.r.o. Matrix Media s.r.o. DRAKON dům reklamy Primetime Media Unique Connection© Euronova & Partners spol. s.r.o. 2021