Press news

Euronova Group uspořádala Město her aneb Prázdniny na Boleváku, to si užily tisíce lidí

Na tradiční akci, jakou už Město her aneb Prázdniny na Boleváku bezesporu je, dorazily včera tisíce návštěvníků. Hlavními hvězdami programu, určeného pro celou rodinu, byly bezesporu skupiny Slza a Poetika.

„Je to tradiční akce, každý rok v červenci je to velká pouť na Boleváku. Zajímavé kapely, vždy někdo z Plzeňska a někdo špičkový z České republiky. Byli tady už Nightwork, No Name, Monkey Business a teď Slza. Prostředí je nádherné, pro děti jsou atrakce, pro dospělé občerstvení. Hodně se mluví o negativech, ale celý život, co v politice jsem, se snažím hledat to pozitivní,“ uvedl starosta pořádajícího MO Plzeň 1 Miroslav Brabec.

Nabitý program začal už v brzkém odpoledni, které patřilo především dětem a jejich rodičům. Nabídl širokou paletu divadelních, tanečních a hudebních vystoupení, zábavné atrakce a hry. Nechyběly soutěže o zajímavé ceny ani představení volnočasových aktivit pro děti a mládež.

Hlavním bodem akce bylo několik koncertů. Lidem se představila rocková revivalová kapela Agnes Rock, dívčí skupina Sedmý smysl, swingová kapela Zhirawsky Memory Band či pop-rapová trojice z Vysočiny Poetika, či populární skupina Slza. Program byl zakončen slavnostním ohňostrojem, který doprovodily slavné filmové melodie. Celým dnem provázel moderátor Vláďa Jaroš.

„Jsme rádi, že se akce povedla, přálo nám počasí a dorazilo velké množství lidí. Určitě se všichni příští rok mohou těšit na další Město her aneb prázdniny na Boleváku,“ dodal za organizátory, mediální skupinu Euronova Group, Tomáš Melč.Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024