Press news

Společnost Euronova Group opět nadělovala v dětském domově ve Stodě

Zdobení vánočního stromu, dárky a rozzářené oči dětí. Tak to vypadalo v Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Robinson ve Stodu. Mediální skupina Euronova Group tam přivezla nejen velkou hromadu dárků, ale i dva vánoční stromy, které si děti ozdobily. Ve Stodu je aktuálně umístěno 18 dětí a to ve věku od 1 do 17 let.

“Mediální skupina Euronova Goup a její zaměstnanci každoročně pořádají sbírku, z které následně nakoupí dárky, které vozí sem do Dětského domova Robinson ve Stodu na Plzeňsku. Dárky nebyly nakoupeny jen tak. Každé dítě dostalo to, co si přálo pod stromeček,” říká Tomáš Melč, mediální zástupce společnosti.

Zdobení stromečků a zpívání koled se zúčastnil i majitel mediální skupiny Euronova Group Radek Novák a výkonná ředitelka Daniela Štíchová, která navštěvuje Stod každoročně. Děti si jí již pamatují a těší se na ní.

“Řada podobných zařízení se potýká s nedostatkem finančních prostředků a my jsme chtěli dětem umístěným ve Stodu alespoň o trochu zpříjemnit Vánoce, a ten pocit, když dokážete drobnými dárky vykouzlit na dětských tvářích úsměv je nenahraditelný,” dodal Tomáš Melč.

Různými dobrotami pro děti přispěli také děti a trenéři z plzeňské vlčí smečky Pilsen Wolves. Pokud chcete dětem v zařízení ve Stodě věnovat dárek nebo třeba i věci denní potřeby, volejte 773 774 733. Vedoucí zařízení Monika Makrlíková vám ráda poradí a pomůže.Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024