Press news

Společnost Euronova Group se stala Zelenou firmou

Mediální společnost Euronova group vstoupila do projektu určeného firmám, které nejsou lhostejné k životnímu prostředí a uvědomují si svou zodpovědnost za jeho stav. Hlavním cílem projektu Zelená firma je zabránit, aby drobný elektroodpad končil na skládkách komunálního odpadu.

V rámci tohoto projektu všichni zaměstnanci a spolupracovníci společnosti likvidují vysloužilé firemní elektrospotřebiče a baterie ekologicky. Do sběrného boxu, který je umístěn ve firmě v Nádražní ulici v Plzni je možno nyní kromě drobných elektrospotřebičů odevzdávat i tonery, kompaktní zářivky a CD a DVD. Elektroodpad následně putuje do zpracovatelských společností. Za zmínku jistě stojí i to, že některé z těchto firem jsou takzvané chráněné dílny a zaměstnávající spoluobčany se sníženou pracovní schopností.

Společnost Euronova Group nyní výrazně přispívá k ochraně životního prostředí, přírodních zdrojů a zdraví člověka. Společnost má také právo hrdě nosit označení a logo Zelená firma.

 Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024