Press news

Novou součástí společnosti EURONOVA GROUP se stala tiskárna NAVA

Majitel společnosti EURONOVA GROUP Radek Novák se svým společníkem Martinem Kočou rozšířili na jaře 2018 opět mediální skupinu. Novou součástí společnosti se stala tiskárna NAVA Tisk v Plzni.

 

NAVA s. r. o. je soukromá firma postavená na ryze českém kapitálu, založená v roce 1993. Tiskárna jako taková vznikla už v roce 1911. V roce 2009 byla zcela zmodernizována a vybavena novými technologiemi společnosti Heidelberg. Firma nabízí kompletní polygrafickou výrobu, disponuje nejmodernějšími technologiemi a vysoce kvalifikovaným personálem.

Mediální skupina EURONOVA GROUP se rozšiřuje velmi dynamicky od roku 2013, kdy se její součástí stal zpravodajský portál www.plzen.cz. V roce 2015 podnikatel Radek Novák zacílil do regionu a koupil reklamní agenturu Korekt, která od roku 1992 působí na Domažlicku a Klatovsku. O rok později uskutečnila mediální skupina EURONOVA GROUP akvizici regionální televize Plzeňská 1, která dnes vysílá pod názvem Plzeň TV. V roce 2017 se součástí společnosti Euronova Group stala reklamní divize agentury WEST MEDIA, která se postupně transformovala do nově vzniklé společnosti WEST MEDIA COMMUNICATION s.r.o.
A v neposlední řadě EURONOVA GROUP plzeňského podnikatele Radka Nováka společně s Aloisem Valtrem založila média zastupitelství WBB pro digitální média a tím vstoupila do práv televizní stanice TV ZAK.Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024