Press news

Lidé z mediální skupiny EURONOVA GROUP uklidí břehy řek

Zaměstnanci, spolupracovníci a někteří obchodní partneři vyrazí ve středu 16. května ráno od sídla  společnosti v Nádražní ulici k Saskému mostu a pod ním budou uklízet břeh řeky směrem k Obchodnímu centru Plaza.

 

„Opakovaně pomáháme s úklidem města, v kterém žijeme a pracujeme. Vždy tomu věnujeme celý jeden náš pracovní den,“ říká majitel mediální společnosti Radek Novák.

Úsek byl vybrán společně s vedením Úřadu městského obvodu Plzeň 3. Ten rovněž poskytne potřebný materiál ke sběru odpadu a o jeho likvidaci se posléze také postará.

 

EURONOVA GROUP vyzývá i veřejnost, aby se zapojila. „Případní zájemci mohou přijít 16. května v 8:30 do Nádražní ulice v Plzni, nebo se připojit kdykoli na trase. Vítáme každou pomocnou ruku,“ říká ředitelka společnosti Daniela Štíchová s tím, že se akce rozhodně bude opakovat. „Chceme pomáhat pravidelně a uklízet úseky, na které se běžně nedostane. Přidejte se i vy,“ dodává.

Mediální společnost Euronova group vstoupila již před časem do projektu určeného firmám, které nejsou lhostejné k životnímu prostředí a uvědomují si svou zodpovědnost za jeho stav. Hlavním cílem projektu Zelená firma je zabránit, aby drobný elektroodpad končil na skládkách komunálního odpadu. V rámci tohoto projektu všichni zaměstnanci a spolupracovníci společnosti likvidují vysloužilé firemní elektrospotřebiče a baterie ekologicky. Do sběrného boxu, který je umístěn v každý pobočce společnosti je možno nyní kromě drobných elektrospotřebičů odevzdávat i tonery, kompaktní zářivky a CD a DVD. Již před několika lety prodala společnost část svého vozového parku a vyměnila ho i za elektromobily.Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK PLZEN TV PLZEN CZ ZAK TV S.R.O. WEST MEDIA NAVA Tisk s.r.o. Matrix Media s.r.o. DRAKON dům reklamy Primetime Media Unique Connection© Euronova & Partners spol. s.r.o. 2021