Press news

Lidé z mediální skupiny EURONOVA GROUP uklidí břehy řek

Zaměstnanci, spolupracovníci a někteří obchodní partneři vyrazí ve středu 16. května ráno od sídla  společnosti v Nádražní ulici k Saskému mostu a pod ním budou uklízet břeh řeky směrem k Obchodnímu centru Plaza.

 

„Opakovaně pomáháme s úklidem města, v kterém žijeme a pracujeme. Vždy tomu věnujeme celý jeden náš pracovní den,“ říká majitel mediální společnosti Radek Novák.

Úsek byl vybrán společně s vedením Úřadu městského obvodu Plzeň 3. Ten rovněž poskytne potřebný materiál ke sběru odpadu a o jeho likvidaci se posléze také postará.

 

EURONOVA GROUP vyzývá i veřejnost, aby se zapojila. „Případní zájemci mohou přijít 16. května v 8:30 do Nádražní ulice v Plzni, nebo se připojit kdykoli na trase. Vítáme každou pomocnou ruku,“ říká ředitelka společnosti Daniela Štíchová s tím, že se akce rozhodně bude opakovat. „Chceme pomáhat pravidelně a uklízet úseky, na které se běžně nedostane. Přidejte se i vy,“ dodává.

Mediální společnost Euronova group vstoupila již před časem do projektu určeného firmám, které nejsou lhostejné k životnímu prostředí a uvědomují si svou zodpovědnost za jeho stav. Hlavním cílem projektu Zelená firma je zabránit, aby drobný elektroodpad končil na skládkách komunálního odpadu. V rámci tohoto projektu všichni zaměstnanci a spolupracovníci společnosti likvidují vysloužilé firemní elektrospotřebiče a baterie ekologicky. Do sběrného boxu, který je umístěn v každý pobočce společnosti je možno nyní kromě drobných elektrospotřebičů odevzdávat i tonery, kompaktní zářivky a CD a DVD. Již před několika lety prodala společnost část svého vozového parku a vyměnila ho i za elektromobily.Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024