Press news

Součástí mediální skupiny EURONOVA GROUP se stala ZAK TV

Plzeňský podnikatel a majitel mediální skupiny EURONOVA GROUP Radek Novák zrealizoval další plánovanou akvizici. Novou součástí společnosti se stala regionální televize ZAK TV. EURONOVA GROUP nyní vlastní 50 procent ZAK TV.

Radek Novák s Aloisem Valtrem založili on-line a digitální zastupitelství WBB do kterého nyní patří právě ZAK TV, a dále již vlastněné společnosti Plzeň TV a Plzen.cz.

ZAK TV je jedna z největších regionálních televizí v České republice. Vysílá nepřetržitě od roku 1996. V Plzeňském a Karlovarském kraji vysílání týdně sleduje přes 300 000 diváků. ZAK TV každý den nabízí aktuální zpravodajství a publicistické pořady. Věnuje se regionálním tématům, která celostátní televize přehlížejí. Vysílání je na velmi vysoké úrovni, především díky mnohaletým zkušenostem reportérů a kameramanů z celoplošných televizí.

ZAK TV je tak již druhou regionální televizí, patřící do mediální skupiny EURONOVA GROUP. V roce 2016 koupil Radek Novák regionální televizi Plzeňská 1, která prošla výraznými změnami a rebrandingem. Její televizní vysílání je možné také sledovat živě prostřednictvím streamu. Uživatelé smartphonů si do svých zařízení mohou rovněž stáhnout zcela zdarma aplikaci Plzeň TV pro přístroje s operačním systémem Android i iOS.

Aplikace Plzeň TV přišla také v květnu s novinkou, na svém smartphonu můžete zprávy sledovat kdykoli a kdekoli. Po nainstalování aplikace můžete sledovat aktuální zprávy z Plzně anebo si pouštět pořady, magazíny a reportáže z archivu. Nově se můžete stát i reportérem Plzeň TV, natočíte zajímavosti ze svého okolí a ihned odešlete.

 Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK PLZEN TV PLZEN CZ ZAK TV S.R.O. WEST MEDIA NAVA Tisk s.r.o. Matrix Media s.r.o. DRAKON dům reklamy Primetime Media Unique Connection© Euronova & Partners spol. s.r.o. 2021