Press news

Součástí mediální skupiny EURONOVA GROUP se stala ZAK TV

Plzeňský podnikatel a majitel mediální skupiny EURONOVA GROUP Radek Novák zrealizoval další plánovanou akvizici. Novou součástí společnosti se stala regionální televize ZAK TV. EURONOVA GROUP nyní vlastní 50 procent ZAK TV.

Radek Novák s Aloisem Valtrem založili on-line a digitální zastupitelství WBB do kterého nyní patří právě ZAK TV, a dále již vlastněné společnosti Plzeň TV a Plzen.cz.

ZAK TV je jedna z největších regionálních televizí v České republice. Vysílá nepřetržitě od roku 1996. V Plzeňském a Karlovarském kraji vysílání týdně sleduje přes 300 000 diváků. ZAK TV každý den nabízí aktuální zpravodajství a publicistické pořady. Věnuje se regionálním tématům, která celostátní televize přehlížejí. Vysílání je na velmi vysoké úrovni, především díky mnohaletým zkušenostem reportérů a kameramanů z celoplošných televizí.

ZAK TV je tak již druhou regionální televizí, patřící do mediální skupiny EURONOVA GROUP. V roce 2016 koupil Radek Novák regionální televizi Plzeňská 1, která prošla výraznými změnami a rebrandingem. Její televizní vysílání je možné také sledovat živě prostřednictvím streamu. Uživatelé smartphonů si do svých zařízení mohou rovněž stáhnout zcela zdarma aplikaci Plzeň TV pro přístroje s operačním systémem Android i iOS.

Aplikace Plzeň TV přišla také v květnu s novinkou, na svém smartphonu můžete zprávy sledovat kdykoli a kdekoli. Po nainstalování aplikace můžete sledovat aktuální zprávy z Plzně anebo si pouštět pořady, magazíny a reportáže z archivu. Nově se můžete stát i reportérem Plzeň TV, natočíte zajímavosti ze svého okolí a ihned odešlete.

 Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024