Press news

Tým mediální společnosti EURONOVA GROUP se zapojil do úklidu břehů řek v Plzni

Zaměstnanci, spolupracovníci a přátelé mediální skupiny EURONOVA GROUP vyrazili hromadně ve středu ráno od sídla firmy z Nádražní ulice v Plzni směrem k řece. Důvodem byl úklid. Šlo se od fotbalového stadionu směrem k soutoku Radbuzy a Mže a pak zpátky až do parku za Plazou. Nachodilo se skoro 10 km.

„Všechny naše společnosti se zapojují do ekologických akcí a jednou z nich je právě úklid. Záleží nám na přírodě. Část vozového parku jsme například vyměnili a pořídili elektromobily. Všechny naše technologie třeba i v tiskárně pořizujeme s šetrným přístupem k životnímu prostředí,“ říká majitel mediální skupiny EURONOVA GROUP Radek Novák.

Nasbíralo se asi dvacet obrovských pytlů odpadu. Nejvíce skleněných a pet lahví,  nápojových plechovek, igelitových sáčků a tašek. Našlo se ale také velké množství oděvů – trička, montérky, ponožky. Dále pneumatika včetně disku a další předměty, které u řeky rozhodně nemají co dělat.

„Chceme se zbavit nepořádku, který kolem nás je. Chceme, aby bylo město čistější. Tento úsek jsme absolvovali už před dvěma lety a stejně jako minule, i dnes byla koncentrace odpadků veliká,“ dodává ředitelka společnosti Daniela Štíchová.

Úsek, který se uklízel, byl vybrán společně s vedením Úřadu městského obvodu Plzeň 1. „Ten rovněž poskytl potřebný materiál ke sběru odpadu a o jeho likvidaci se také postará,“ říká mediální zástupce společnosti EURONOVA GROUP Tomáš Melč a doplňuje: „Chtěl bych všem poděkovat. Sešlo se nás opravdu hodně a všichni se do úklidu zapojili s velkým nasazením. Určitě si to zase zopakujeme.“Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024