Press news

Prvního listopadu se představí nová Plzeň TV

Už po víkendu začne vysílat nová televize Plzeň TV, která je součástí mediální skupiny EURONOVA GROUP. Do té patří i náš internetový portál www.plzen.cz. Zaměří se na tvorbu zpráv i zábavných pořadů. Na televizních obrazovkách se objeví poprvé v úterý.

Televize Plzeň TV sází na serióznost a objektivitu. Klade si za úkol mapovat dění v Plzni i okolí. „Věříme, že přinese kvalitní zpravodajství. Osobně si myslím, že dělat zprávy je výsada a my bychom chtěli dělat zprávy lepší a nezávislé, ve kterých se divákům nepodsouvají tendenční názory, ale představují fakta. Divák si má udělat názor sám,“ prozradil podnikatel Radek Novák, majitel mediální společnosti Euronova Group.

 
Radek Novák, majitel mediální spol. Euronova Group

Moderní technika a propracovaná grafika umožní tvorbu kvalitních výstupů. „Televizní studio využívá nejdokonalejší produkční systém dostupný na trhu od firmy NewTek. Mimo jiné má k dispozici několik virtuálních prostředí, která můžeme měnit podle jednotlivých pořadů,“ upozornil vedoucí techniky Jan Kabát.


Zákulisí televize Plzeň TV

Zpravodajskou relací bude provázet Markéta Lukasová a Klára Kovaříková. Obě moderátorky mají za sebou náročné zkoušky do zdi a na první ostré natáčení čekají se strachem i s nadšením. „Práce před kamerou a v televizním zázemí je místo, kde se cítím jako ve svém živlu. Doufám, že budu moci podávat divákům pestré a zajímavé informace, které je vědomostně obohatí a přinesou jim to, co od kvalitního televizního zpravodajství očekávají,“ řekla moderátorka Markéta Lukasová.

Moderátorky nové televize Plzeň TV  
Moderátorky nové televize Plzeň TV

Televize nenabídne pouze vyvážené zpravodajství ale i zábavné pořady. Těšit se můžete na Dobrou chuť s Petrem Jančaříkem nebo na Automoto trendy s Jonášem Novotným. Na své si přijde i mladší generace, pro kterou je připraven pořad Life style. Moderátorské úlohy se zde zhostil Vláďa Jaroš a Alex Hrdinová. Kompletní program pořadů ukáže televize během prvních týdnů vysílání.


Zpravodajské studioZpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024