Press news

MĚSTO HER JIŽ PO TŘINÁCTÉ NA PLÁŽI BOLEVECKÉHO RYBNÍKU !

Velmi bohatý kulturní a hudební program připravila opět skupina EURONOVA GROUP pro děti na pláži Boleveckého rybníka na akci "Město her aneb Prázdniny na Boleváku 2018". Kromě různých druhů trampolín, nafukovacích hradů, autodromu, malování na obličej, úpravy účesů, tanečních vystoupení, bylo vrcholem snažení dětí vytváření velkého společného obrazu, který by měl být, dle slov starosty Miroslava Brabce a pořadatelů, umístěn na významném místě v obvodě.

Velký zájem byl i o soutěže dospělých, v držení tupláku nebo v koštování pizzy „naslepo“ s úkolem rozeznat, o jaký druh se jedná.

Ani menší nepřízeň počasí nenarušila vystoupení skupiny IMODIUM. Kapky nakonec ustaly a tak mohla vystoupit již za pěkného počasí Tonya Graves. Dalšími vystupujícími byla skupina Dodo Doležal a skupina Electric, následně zpěvačka z Superstar Bára Zemanová a mnoho dalších. Večer byl zakončen slavnostním ohňostrojem nad Boleveckým rybníkem. Celým dnem návštěvníky provedl moderátor Vláďa Jaroš.

„Tato tradiční akce se v Plzni uskutečnila již potřinácté a už nyní se chystá na následující rok 2019,  můžete se opět těšit na kvalitní hudbu a další bohatý doprovodný program. Dorazí opět několik tisíc návštěvníků? Řekl mediální zástupce společnosti Tomáš Melč.Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024