Press news

Na 4 tisíce dětí zavítalo na První zvonění, které připravila EURONOVA GROUP

Už 14. ročníkem oblíbené akce na začátku školního roku První zvonění v Borském parku v Plzni provedla školáky i mladší děti moderátorka Kamila Mikšovská. Akci tradičně pořádá Městský obvod Plzeň 3 a mediální společnost Euronova Group. Součástí úvodní části programu bylo i slavnostní předání šeku v hodnotě 41 040,- Kč, který převzala zástupkyně ředitelky Dětského domova Domino Dagmar Frouzová z rukou starosty Městského obvodu Plzeň 3 Radislava Neubauera a místostarosty Davida Procházky. Tyto peníze byly výtěžkem ze vstupného z akce Nebe plné padáků.

Děti měly po celý den k dispozici řadu zábavných i adrenalinových atrakcí a soutěží. Například se zpívalo, vyprávěly vtipy a podobně. V soutěžích děti mohly vyhrát nádherné ceny od společnosti ALBI. Určitě také děti potěšilo představení Jitule a Dadule a také všechny přítomné zaujala skvělá taneční show skupiny Unique z Taneční školy Evy Vysloužilové.

Pak už přišel na řadu koncert hlavní hvězdy odpoledne a to skupiny Poetika, která přijela za svými fanoušky z Vysočiny, ve složení Eduard Rovenský, Dan Hrdlička, Ondřej Brejška, Tomáš Kozina a David Hofferik. Před rokem vyšlo Poetice debutové album Trinity. Skupina měla v Borském parku obrovský úspěch, a nakonec musela i přidávat.

Dalším atraktivním hostem Prvního zvonění byl po dalších soutěžích a vystoupeních tanečních skupin, nepochybně interpret Adam Mišík. Od dětství hrál ve filmech, v televizních seriálech a v divadle, hrál na kytaru a zpíval. Z poslední doby možno připomenout, že v anketě Český slavík Mattoni 2013 se stal objevem roku. V roce 2014 vydal své první album Parfém. Letos se stane také účastníkem prestižní taneční show StarDance. Svým vystoupením dokázal, že má hodně příznivců, zejména v řadách nejmladší generace, kteří znají a zpívají jeho písně. Do Plzně, jak řekl, jezdí rád a protože, už mu bylo osmnáct, netají se tím, že má rád i plzeňské pivo.

Vstup na akci byl zdarma a k dispozici bylo i bohaté občerstvení.Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK PLZEN TV PLZEN CZ ZAK TV S.R.O. WEST MEDIA NAVA Tisk s.r.o. Matrix Media s.r.o. DRAKON dům reklamy Primetime Media Unique Connection
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2023