Press news

Na 4 tisíce dětí zavítalo na První zvonění, které připravila EURONOVA GROUP

Už 14. ročníkem oblíbené akce na začátku školního roku První zvonění v Borském parku v Plzni provedla školáky i mladší děti moderátorka Kamila Mikšovská. Akci tradičně pořádá Městský obvod Plzeň 3 a mediální společnost Euronova Group. Součástí úvodní části programu bylo i slavnostní předání šeku v hodnotě 41 040,- Kč, který převzala zástupkyně ředitelky Dětského domova Domino Dagmar Frouzová z rukou starosty Městského obvodu Plzeň 3 Radislava Neubauera a místostarosty Davida Procházky. Tyto peníze byly výtěžkem ze vstupného z akce Nebe plné padáků.

Děti měly po celý den k dispozici řadu zábavných i adrenalinových atrakcí a soutěží. Například se zpívalo, vyprávěly vtipy a podobně. V soutěžích děti mohly vyhrát nádherné ceny od společnosti ALBI. Určitě také děti potěšilo představení Jitule a Dadule a také všechny přítomné zaujala skvělá taneční show skupiny Unique z Taneční školy Evy Vysloužilové.

Pak už přišel na řadu koncert hlavní hvězdy odpoledne a to skupiny Poetika, která přijela za svými fanoušky z Vysočiny, ve složení Eduard Rovenský, Dan Hrdlička, Ondřej Brejška, Tomáš Kozina a David Hofferik. Před rokem vyšlo Poetice debutové album Trinity. Skupina měla v Borském parku obrovský úspěch, a nakonec musela i přidávat.

Dalším atraktivním hostem Prvního zvonění byl po dalších soutěžích a vystoupeních tanečních skupin, nepochybně interpret Adam Mišík. Od dětství hrál ve filmech, v televizních seriálech a v divadle, hrál na kytaru a zpíval. Z poslední doby možno připomenout, že v anketě Český slavík Mattoni 2013 se stal objevem roku. V roce 2014 vydal své první album Parfém. Letos se stane také účastníkem prestižní taneční show StarDance. Svým vystoupením dokázal, že má hodně příznivců, zejména v řadách nejmladší generace, kteří znají a zpívají jeho písně. Do Plzně, jak řekl, jezdí rád a protože, už mu bylo osmnáct, netají se tím, že má rád i plzeňské pivo.

Vstup na akci byl zdarma a k dispozici bylo i bohaté občerstvení.Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024