Press news

Letní kino Doubravecký projektor se opět skvěle vydařilo !

Doubravecký projektor, známý dříve jako Doubravecká promítačka, se konal od 20.8.-24.8.2018 tradičně na louce u kostela Sv. Jiří  v Plzni na Doubravce.

Slavnostního zahájení se zúčastnili starosta Městského obvodu Plzeň 4 Michal Chalupný a místostarosta Zdeněk Mádr, kteří s ohledem na počasí očekávali rekordní návštěvu. A první večer to jen potvrdil. Místa k sezení byla zcela obsazená a ještě spousta diváků sledovalo německý historický film Ranhojič na zemi na dekách.

Promítání bylo vždy od 21 hodin a vstupné bylo zdarma. Během projekcí byl na louce u Sv. Jiřího v Plzni – Doubravce k dispozici stánek s jídlem a nápoji. Na pět promítacích dní pak navázal tradiční a oblíbený festival Doubravecký gurmán. Obě akce pořádala opět ve spolupráci s Městským obvodem ÚMO Plzeň 4 – Doubravka společnost Euronova Group.

„Návštěvnost letního kina byla tento rok opravdu rekordní a to nejen kvůli teplým večerům. Letošní rok jsme vybrali filmy různých žánrů, jedná se o rekreační funkci a tak jsme nevybírali pouze podle aktuálních novinek. Pro návštěvníky kina jsme letos také poprvé měli k dispozici pro případné nepříznivé počasí pláštěnky a k zapůjčení deky, zajištění stánku s občerstvením bereme jako samozřejmost“ dodal Tomáš Melč, mediální zástupce společnosti, která kino provozujeZpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024