Press news

Letní kino Doubravecký projektor se opět skvěle vydařilo !

Doubravecký projektor, známý dříve jako Doubravecká promítačka, se konal od 20.8.-24.8.2018 tradičně na louce u kostela Sv. Jiří  v Plzni na Doubravce.

Slavnostního zahájení se zúčastnili starosta Městského obvodu Plzeň 4 Michal Chalupný a místostarosta Zdeněk Mádr, kteří s ohledem na počasí očekávali rekordní návštěvu. A první večer to jen potvrdil. Místa k sezení byla zcela obsazená a ještě spousta diváků sledovalo německý historický film Ranhojič na zemi na dekách.

Promítání bylo vždy od 21 hodin a vstupné bylo zdarma. Během projekcí byl na louce u Sv. Jiřího v Plzni – Doubravce k dispozici stánek s jídlem a nápoji. Na pět promítacích dní pak navázal tradiční a oblíbený festival Doubravecký gurmán. Obě akce pořádala opět ve spolupráci s Městským obvodem ÚMO Plzeň 4 – Doubravka společnost Euronova Group.

„Návštěvnost letního kina byla tento rok opravdu rekordní a to nejen kvůli teplým večerům. Letošní rok jsme vybrali filmy různých žánrů, jedná se o rekreační funkci a tak jsme nevybírali pouze podle aktuálních novinek. Pro návštěvníky kina jsme letos také poprvé měli k dispozici pro případné nepříznivé počasí pláštěnky a k zapůjčení deky, zajištění stánku s občerstvením bereme jako samozřejmost“ dodal Tomáš Melč, mediální zástupce společnosti, která kino provozujeZpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK PLZEN TV PLZEN CZ ZAK TV S.R.O. WEST MEDIA Tiskárna NAVA

© Euronova & Partners spol. s.r.o. 2020