Press news

Euronova Group navštívila před Vánoci děti v Dětských domovech

Zástupci mediální skupiny Euronova Group navštívili v prosinci Dětský domov ve Stodě na Plzeňsku. V předvánočním čase se rozhodli udělat trochu radosti dětem, které budou nejkrásnější svátky v roce trávit bez rodičů.

„Přivezli jsme dva stromečky a samozřejmě ozdoby, také perníčky a adventní kalendáře,“ řekla výkonná ředitelka společnosti Daniela Štíchová. Nechyběly ani dárky pod stromeček – několik tabletů a zajímavé encyklopedie, které se jistě dětem budou hodit, dále hračky a také oblečení. Zpívání koled u stromečku bylo velmi dojemné, atmosféra všechny jako vždycky pohltila. Setkali jsme se i s mnoha novými dětmi, které jsme ještě neznali, hlavně ve věku 3- 6 let,“ doplnila Daniela Štíchová.

Během dne přišla samozřejmě řeč i na vánoční sny a přání. „Jedna z holčiček se nám svěřila, že ještě nikdy nebyla v kině a že by si moc přála na nějaký film vyrazit. To je pro nás samozřejmě výborný podnět a toto přání se pokusíme příští rok splnit,“ řekl Tomáš Melč z mediální skupiny Euronova Group.

Děti jsou aktuálně ve zcela nových krásných zrekonstruovaných prostorách a nezbývá než jim popřát v rámci možností krásné Vánoce a splnění všech přání.Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK PLZEN TV PLZEN CZ ZAK TV S.R.O. WEST MEDIA NAVA Tisk s.r.o. Matrix Media s.r.o. DRAKON dům reklamy Primetime Media Unique Connection© Euronova & Partners spol. s.r.o. 2021