Press news

Euronova Group navštívila před Vánoci děti v Dětských domovech

Zástupci mediální skupiny Euronova Group navštívili v prosinci Dětský domov ve Stodě na Plzeňsku. V předvánočním čase se rozhodli udělat trochu radosti dětem, které budou nejkrásnější svátky v roce trávit bez rodičů.

„Přivezli jsme dva stromečky a samozřejmě ozdoby, také perníčky a adventní kalendáře,“ řekla výkonná ředitelka společnosti Daniela Štíchová. Nechyběly ani dárky pod stromeček – několik tabletů a zajímavé encyklopedie, které se jistě dětem budou hodit, dále hračky a také oblečení. Zpívání koled u stromečku bylo velmi dojemné, atmosféra všechny jako vždycky pohltila. Setkali jsme se i s mnoha novými dětmi, které jsme ještě neznali, hlavně ve věku 3- 6 let,“ doplnila Daniela Štíchová.

Během dne přišla samozřejmě řeč i na vánoční sny a přání. „Jedna z holčiček se nám svěřila, že ještě nikdy nebyla v kině a že by si moc přála na nějaký film vyrazit. To je pro nás samozřejmě výborný podnět a toto přání se pokusíme příští rok splnit,“ řekl Tomáš Melč z mediální skupiny Euronova Group.

Děti jsou aktuálně ve zcela nových krásných zrekonstruovaných prostorách a nezbývá než jim popřát v rámci možností krásné Vánoce a splnění všech přání.Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024