Press news

NAVA tisk hlásí novou akvizici, koupila DTP divizi od Oty Rubnera

Plzeňská společnost NAVA tisk v březnu koupila DTP divizi od Nakladatelské a vydavatelské agentury Oty Rubnera. Pokračuje tak v rychlém růstu a dál posiluje svou pozici na trhu.

NAVA Tisk patří do mediální skupiny Euronova Group podnikatelů Radka Nováka, majitele mediální skupiny Euronova Group, a Martina Koči, spolumajitele logistické skupiny GO logistik a Nava Tisk.

„Jedná se o dlouho chystanou akvizici, kterou jsme připravovali ještě před příchodem koronavirové krize. Jsme rádi, že se nám ji nyní podařilo dotáhnout do zdárného konce. Výrazně tak posilujeme svou pozici v DTP a grafice,“ uvedl Radek Novák.

Společnost NAVA Tisk se sídlem v Hankově ulici vznikla v roce 1993. Dodnes působí v budově původní tiskárny z roku 1911. Díky tomu je nejdéle fungujícím tiskárenským provozem na jednom místě v České republice a rovněž vlastní zápis v České knize rekordů.

V roce 2009 firma prošla celkovou modernizací, kdy byla vybavena technologiemi společnosti Heidelberg – jedničkou v oboru polygrafie. Skupina EURONOVA GROUP, do které NAVA tisk patří, tak dnes disponuje kompletní špičkovou polygrafickou výrobou.Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK PLZEN TV PLZEN CZ ZAK TV S.R.O. WEST MEDIA NAVA Tisk s.r.o. Matrix Media s.r.o. DRAKON dům reklamy Primetime Media Unique Connection© Euronova & Partners spol. s.r.o. 2021