Press news

Doubravecké listy získaly 1. místo v Plzeňském kraji v hodnocení Radničních listů roku 2020

Máme velkou radost!! Doubravecké listy získaly 1. místo v Plzeňském kraji v hodnocení Radničních listů roku 2020.

Grafika Doubraveckých listů se zrodila v dílně naší společnosti West Media Communication, tisknou se v naší ofsetové tiskárně NAVA tisk a jsme zapojeni i do redakční činnosti.

Naše radniční listy – Doubravecké listy jsou v krajském hodnocení v soutěži na 1 místě.

Z komentáře poroty:

Periodikum se v celostátním kole mezi 57 účastníky této kategorie umístilo na 15. místě, jedná se tedy o kvalitní a výborně hodnocený zpravodaj.

Zpravodaj vychází v měsíční frekvenci, což vždy klade vysoké redakční nároky. Není vždy tolik času na tak důkladné zpracování, jako například u čtvrtletníku. Přesto je zpravodaj z hlediska korektur textu a celkového zpracování na skvělé úrovni.

Grafické zpracování je přehledné a čisté. Vyniká jedním z nejoriginálnějších zpracování ze všech zpravodajů v soutěži. Jemné barevné přechody, originální grafické prvky a kreativní přístup, to jsou hlavní zbraně Doubraveckých listů co se designu týče.

Zpravodaji nelze upřít jeden významný, byť těžko měřitelný faktor – ale zdaleka to není automatická vlastnost. Působí pozi- tivně, vesele a navozuje velmi dobrou náladu. Zejména množstvím fotografií zachycující velmi bohaté dění ve městě.

Skvěle zpracované jsou tabulky a různé informační přehledy. Obvykle v jiných zpravodajích vídáme tabulky “každý pes jiná ves”, protože je samozřejmě časově náročné je takto zpracovávat, ale tomuto zpravodaji se to daří a výsledek za to opravdu stojí, protože obsah působí jednotně. Stejně tak i zveřejňovaná data jsou zajímavá, informační přehledy jsou zajímavým zpestřením obsahu.

Výborně volené fonty, úprava titulků a popisků fotografií.

Zdroj: https://www.westmedia.cz/?p=17224

 

 Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024