Press news

„Zpomal!“, říká nová kampaň v Plzeňském kraji. Projíždí celý kraj

Mediální kampaň nazvanou „Zpomal“ zahájil v červenci Plzeňský kraj ve spolupráci s Krajským ředitelstvím policie Plzeňského kraje. Jejím cílem je apelovat na dodržování pravidel na pozemních komunikacích, zejména těch vztahujících se k rychlosti jízdy.

Součástí kampaně kromě billboardů a radiových spotů jsou také vzdělávací akce pro žáky 1. stupně ZŠ. Děti jsou zajímavou formou upozorňovány na to, že každý z nás je účastníkem silničního provozu v různých rolích, například jako chodec, cyklista nebo řidič.

Putovní akce má celkem sedm zastávek a úspěšně se uskutečnila už v Rokycanech a Blovicích. V dalších dnech zavítá do Klatov, Kralovic, Plzně, Tachova a skončí 29. září v Domažlicích.

Za dětmi vždy dorazí zástupci Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje, Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje, Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje a akce se účastní i náměstek hejtmana Ivo Grüner (ČSSD).

Celou kampaň mediálně i produkčně zajišťuje společnost EURONOVA GROUP:

zdroj: plzen.czZpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK PLZEN TV PLZEN CZ ZAK TV S.R.O. WEST MEDIA NAVA Tisk s.r.o. Matrix Media s.r.o. DRAKON dům reklamy Primetime Media Unique Connection© Euronova & Partners spol. s.r.o. 2021