Press news

„Zpomal!“, říká nová kampaň v Plzeňském kraji. Projíždí celý kraj

Mediální kampaň nazvanou „Zpomal“ zahájil v červenci Plzeňský kraj ve spolupráci s Krajským ředitelstvím policie Plzeňského kraje. Jejím cílem je apelovat na dodržování pravidel na pozemních komunikacích, zejména těch vztahujících se k rychlosti jízdy.

Součástí kampaně kromě billboardů a radiových spotů jsou také vzdělávací akce pro žáky 1. stupně ZŠ. Děti jsou zajímavou formou upozorňovány na to, že každý z nás je účastníkem silničního provozu v různých rolích, například jako chodec, cyklista nebo řidič.

Putovní akce má celkem sedm zastávek a úspěšně se uskutečnila už v Rokycanech a Blovicích. V dalších dnech zavítá do Klatov, Kralovic, Plzně, Tachova a skončí 29. září v Domažlicích.

Za dětmi vždy dorazí zástupci Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje, Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje, Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje a akce se účastní i náměstek hejtmana Ivo Grüner (ČSSD).

Celou kampaň mediálně i produkčně zajišťuje společnost EURONOVA GROUP:

zdroj: plzen.czZpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024