Press news

Sportmanie Plzeň přináší klubům nové členy. Je to výborná akce, shodují se

Několik desítek sportů i nejrůznějších atrakcí si mohou vyzkoušet návštěvníci Sportmanie Plzeň. Samotní zástupci klubů, kteří prezentují širokou škálu svých aktivit, si akci pochvalují. Daří se jim i díky ní získat do svých členských základen nové talenty.

„Blížíme se k finálových dnům Sportmanie Plzeň. Máme radost z vysoké návštěvnosti, kterou ani bezpečností opatření nenarušily. Chtěla bych poděkovat městu Plzni, že můžeme být součástí organizačního týmu, a na tak velké akci se podílet,“ uvedla produkční Nikola Valešová ze skupiny Euronova Group, která má na starosti především technické zajištění akce.

Děti mohou denně navštívit 38 označených stanovišť. „Oblíbené tradiční sporty doplňovaly i zábavné atrakce, jako letošní novinka skimboard. Máme velmi dobré zkušenosti se sportovními kluby a trenéry. Jejich nadšení pro práci s dětmi a oddanost sportu je obdivuhodná. Kluby si nekonkurují a vzájemně spolupracují,“ pochvalovala si Valešová.

Kluby jsou nadšené

Na stanovištích se v průběhu celé devítidenní akce vystřídá několik stovek trenérů a sportovců, kteří využili Sportmanii Plzeň k popularizaci sportu, získání nových zájemců do svých klubů a rozšíření členské základny. Už popáté se akce účastní také Západočeský badmintonový svaz. „Je to vždy super, skvělé vyžití pro děti a skvělá myšlenka, co tady město dělá. Nejen nám, ale všem klubům to přináší nové děti. A nemluvím jen za sebe, hodně klubů jsou naši kamarádi a všichni to hodnotí kladně. Mělo by to být častěji. Také bych chtěl pochválit produkci akce, mám srovnání za těch pět let a zase to maličko posunuli dál. Pořád se to zlepšuje,“ prohlásil předseda Západočeského badmintonového svazu Tomáš Knopp. Podle něj zatím z každé Sportmanie Plzeň od září začnou chodit nové děti.

Se slovy Knoppa souhlasí také předseda Triatlonové akademie Plzeň Jan Řehula. „Akce je to výborná. Lidé už to berou i jako příjemný prázdninový program. Klobouk dolů za to, že se podařila zrealizovat i v tomto omezenějším režimu, kdy bohužel díky opatřením některá stanoviště musela mít menší prostor. Co se týká kvality zabezpečení, tak to bylo naprosto profesionální,“ uvedl Řehula, bronzový olympijský medailista ze Sydney. Do svých řad podle svých slov získal osm potenciálních zájemců za tři dni. „Snažili jsme se vybírat ty, kteří měli nějaký tah na bránu,“ dodal.

Velkou oblibu má i běh Rozběháme Sportmanii Plzeň, který má i charitativní přesah. „Za každý uběhnutý kilometr bude poskytnuto 10 korun organizacím, které budou představeny v neděli v 15 hodin na slavnostním vyhlášení,“ doplnila produkční Alena Königsmarková.

Sportmanie Plzeň 2020 potrvá do neděle 23. srpna, vstup na akci je tradičně zdarma, otevřeno je ve všední dny od 14 do 20 hodin, o víkendech od 10 do 20 hodin.

Produkční zajištění: EURO NOVA &

Zdroj: https://www.plzen.cz/Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024