Press news

Venkovní reklama pomáhá

O tom, že venkovní reklama funguje, bylo napsáno mnoho. Vidí ji každý, ať už chcete oslovit jakoukoliv cílovou skupinu. Nepomáhá však jen obchodu. Rok 2020 je důkazem, že venkovní reklama a především billboardy slouží i k informování široké veřejnosti o situaci kolem nás, k výzvě o pomoc i k poděkování občanům města.

Připomeňme si některé z nich. Obchodní centrum Olympia Plzeň poskytla své pronajaté reklamní plochy Mezigeneračnímu a dobrovolnickému centru TOTEM, který svou kampaní „Pomáháme, když je třeba“ vyzýval mladé lidi, aby se zapojili do pomoci seniorům. Centrum TOTEM na jaře podpořila i společnost Euronova Group, která umožnila několik týdnů propagovat výzvu i na své LED obrazovce v sadech Pětatřicátníků a kampaň podpořila i formou bannerové reklamy na plzen.cz.

Městský obvod Plzeň 1 informoval své občany kampaní „Společně pro zdraví“, jak se chovat s příchodem koronavirové pandemie. Městský obvod Plzeň 3 svou grafikou na billboardech vyjádřil své „DÍKY“ všem záchranným složkám a dobrovolníkům. Po celé Doubravce jste mohli v jarních měsících vidět billboardy, které připravil Městský obvod Plzeň 4 s textem „Děkujeme vám“. Poděkování bylo určeno, jak občanům Doubravky, kteří nosili roušky, tak zdravotníkům v první linii.

S příchodem léta jsme měli možnost navštívit několik akcí. Díky velké reklamní kampani, se lidé dozvěděli, že se tradiční akce Sportmanie Plzeň uskuteční. K dalším akcím patřili Doubravecké slavnosti vína nebo vinobraní Městského obvodu Plzeň 1. Školáci nepřišli ani o svou akci 1.9. První zvonění.

Z billboardových ploch nás také zvali organizátoři oblíbených běžeckých závodů, jako je Race juniors nebo Běh pro paměť národa, který věnuje celé startovné na rozšíření sbírky Paměť národa, která zachycuje životní příběhy pamětníků 20. století. Najdete v ní vyprávění válečných veteránů, lidí, kteří přežili holokaust, disidentů nebo politických vězňů.

Díky venkovní reklamě se občané města Plzně o kampaních i akcích dozvěděli včas.

 

zdroj: https://www.plzen.cz/

 Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024