Press news

WEST MEDIA Communication slaví úspěch ve své tvorbě

Kampaň s hlavním sloganem „Městem bezpečně, městem spolu…“, která poukazuje na neopodstatněný strach z cestování MHD kvůli možnosti nákazy covid-19 spustil dopravní podnik hlavního města Praha. Kreativu, grafiku a texty připravila agentura West Media Communication.

Hlavním cílem kampaně je u cestujících tyto obavy rozptýlit a do MHD vrátit ty, kteří ji před koronakrizí běžně využívali. Dopravní podnik pro komunikaci sdělení kampaně využije mix televizních, rozhlasových, online  a printových outdoor reklamních nosičů, jako například bannery a advertorialy v online médiích, televizní spoty v celoplošných i lokálních stanicích, rozhlasové spoty v nejposlouchanějších soukromých rádiích a na CLV panelech u nákupních center v Praze i Středočeském kraji. Kampaň poběží během následujících dvou měsíců, tj. do 31. ledna 2021. Náklady na nákup reklamního prostoru pro kampaň jsou zhruba 6,5 mil. Kč a pro DPP ji na klíč připravila agentura West Media Communication.

„Cílem kampaně je poukázat na bezpečné prostředí MHD, přivést zpět cestující do MHD a zbavit je zbytečných obav. V neposlední řadě ji lze vnímat i jako poděkování zaměstnancům DPP za jejich nasazení a odvedenou práci v letošním, značně nestandardním roce,“ uvedl Petr Witowski, předseda představenstva a generální ředitel DPP.

Zdroj: https://www.plzen.czZpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK PLZEN TV PLZEN CZ ZAK TV S.R.O. WEST MEDIA NAVA Tisk s.r.o. Matrix Media s.r.o. DRAKON dům reklamy Primetime Media Unique Connection© Euronova & Partners spol. s.r.o. 2021