Press news

WEST MEDIA Communication slaví úspěch ve své tvorbě

Kampaň s hlavním sloganem „Městem bezpečně, městem spolu…“, která poukazuje na neopodstatněný strach z cestování MHD kvůli možnosti nákazy covid-19 spustil dopravní podnik hlavního města Praha. Kreativu, grafiku a texty připravila agentura West Media Communication.

Hlavním cílem kampaně je u cestujících tyto obavy rozptýlit a do MHD vrátit ty, kteří ji před koronakrizí běžně využívali. Dopravní podnik pro komunikaci sdělení kampaně využije mix televizních, rozhlasových, online  a printových outdoor reklamních nosičů, jako například bannery a advertorialy v online médiích, televizní spoty v celoplošných i lokálních stanicích, rozhlasové spoty v nejposlouchanějších soukromých rádiích a na CLV panelech u nákupních center v Praze i Středočeském kraji. Kampaň poběží během následujících dvou měsíců, tj. do 31. ledna 2021. Náklady na nákup reklamního prostoru pro kampaň jsou zhruba 6,5 mil. Kč a pro DPP ji na klíč připravila agentura West Media Communication.

„Cílem kampaně je poukázat na bezpečné prostředí MHD, přivést zpět cestující do MHD a zbavit je zbytečných obav. V neposlední řadě ji lze vnímat i jako poděkování zaměstnancům DPP za jejich nasazení a odvedenou práci v letošním, značně nestandardním roce,“ uvedl Petr Witowski, předseda představenstva a generální ředitel DPP.

Zdroj: https://www.plzen.czZpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024