Press news

Fúze společností WEST BOHEMIA BROADCASTING a ZAK TV

Na základě realizovaného zápisu v obchodním rejstříku došlo k fúzi a sloučení společnosti WEST BOHEMIA BROADCASTING se společností ZAK TV. Cílem fúze je zjednodušení holdingové struktury broadcastingové divize.

„Přinese nám to úsporu nákladů a snadnější řízení této divize. Zároveň připravujeme rozvoj a zlepšení kvality vysílání a především nové pořady s novou grafikou. Nyní přepínáme na HD kvalitu i v terestrickém, tedy pozemním vysílání,“ uvedl jednatel ZAK TV Radek Novák.

Už od listopadu minulého roku vysílá podle Nováka společnost v HD prostřednictvím internetových platforem. „Například jsme již v HD kvalitě na platformách „sledování TV“ dále na Pilsfree TV, Starnet a další. Máme připravený strategický rozvoj do dalších systémů. Naším cílem je zajistit významný nárůst počtu diváků,“ dodal Novák.

Na společnost přešlo fúzí sloučením celé jmění zanikající společnosti West Bohemia Broadcasting s.r.o., se sídlem Prokopova 166/26, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň, identifikační číslo 06666582.

Zdroj: https://www.plzen.cz/fuze-spolecnosti-west-bohemia-broadcasting-a-zak-tv/

 Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024