Press news

Euronova Group Radka Nováka a Martina Koči míří do Prahy. Koupila majoritní podíl v Matrix Media

Úspěšná mediální skupina Euronova Group ohlásila novou akvizici. Společnost podnikatele Radka Nováka a Martina Koči tento týden dokončila akvizici majoritního podílu v pražské tiskárně Matrix Media, která patří mezi největší tiskárny v zemi. Vstupem do pražské firmy Euronova Group posílila svou pozici na českém trhu.

 

Euronova Group Radka Nováka a Martina Koči míří do Prahy. Koupila majoritní podíl v Matrix Media

Foto: Euronova Group
Popisek: Martin Koča a Radek Novák

„Jedná se o strategický krok, který dokládá dynamický růst naší společnosti. Očekáváme od něho zlepšení logistiky, zdokonalení a rozšíření služeb, které nabízíme klientům po celé republice.“ říká jednatel společnosti Radek Novák. „Směrem ke klientům zvýšíme flexibilitu a rozšíříme naše produktové portfolio. Dovnitř firmy si od této akvizice slibujeme zvýšení produktivity a využití synergií při nákupu strategických materiálů,“ doplňuje Martin Koča.

Tiskárna Matrix Media se specializuje na velkoformátový i maloformátový digitální tisk. Díky nejmodernějším technologiím nabízí špičkové služby, jak v oblasti interiérové, tak exteriérové polygrafické reklamy.

Mediální skupina Euronova Group působící na trhu 21 let je dnes nejsilnějším mediálním hráčem na západě Čech a v posledních letech výrazně posiluje vliv také v české metropoli. Do skupiny patří osm společností. Má nespočet spokojených a věrných klientů. Kdo se jednou stane zákazníkem, zůstává mnoho let. Díky širokému portfoliu služeb dostane klient kompletní servis k propagaci své značky a produktů.

Mnohaletým klientem Euronova Group je Kancelář Evropského parlamentu v ČR. Pro Evropský parlament pořádá výstavy, jako je Sacharovova cena, propagaci na eventech a veletrhách, pořádá debaty s europoslanci i hudební akce oslavující Den Evropy. Vyrábí pro Evropský parlament tiskoviny a propagační předměty.

ADVERTISING

 

Síla outdoorové reklamy se ukazuje nejen v období voleb a ekonomického růstu. Outdoorové plochy se staly i účinným komunikačním prostředkem mezi městem a občany i během pandemie. Město mělo silný nástroj, jak široké veřejnosti sdělit jejich podporu i aktuální nařízení vlády. W & P EURONOVA má síť 700 reklamních ploch, jako jsou billboardy a bigboardy. V centru města spravuje i reklamní navigace a lavičky. Pokud uvidíte v Plzni tramvaj nebo autobus celý v brandu jedné značky, je to práce Euronova Group. Díky zastoupení společnosti Rencar v Plzni zajištuje grafiku i instalaci celopolepu na dopravní prostředky.

Další účinné propojení vedení města s občany a firem se zákazníky jsou regionální televize ZAK TV, PLZEŇ TV a zpravodajský portál Plzeňského kraje plzen.cz. Zprávy na plzen.cz si měsíčně přečte přes 110 000 unikátních návštěvníků webu. Portál umožňuje i cílenou propagaci firem formou reklamních bannerů a PR článků. Novinkou pro letošní rok je atraktivní redesign webu, který bude již brzy zveřejněn. Televize ZAK TV pečuje o 700 000 sledujících měsíčně. Vždy aktuální reportáže, pořady a televizní spoty vysílá již dvacet let.

Euronova Group od roku 2018 vlastní nejstarší tiskárenský provoz v České republice. Výroba v tiskárně NAVA tisk se nezastavila již 110 let. Z této ofsetové tiskárny pochází mnoho tiskovin, jako jsou Radniční listy, které nachází občané měst ve svých schránkách. Tiskárna Euronova se specializuje na velkoformátový tisk a flexotisk. Reklamní agentury ve skupině Euronova Group se postarají o kompletní branding a propagaci provozoven.

Město Plzeň pořádá pro děti i dospělé mnoho akcí. Euronova Group zajišťuje produkci hudebních i sportovních eventů. Mezi největší akce v západních Čechách s účastí 48 000 dětí a dospělých patří Sportmanie Plzeň, kde má Euronova Group na starost technické a organizační zajištění.

K úspěchům Euronova Group přispívá stabilní tým obchodníků a zaměstnanců. Přátelská atmosféra ve firmě a společné aktivity jsou důležitou součástí firemní kultury. Společnost pravidelně pořádá ekologické akce zaměřené na úklid odpadu z okolí plzeňských řek a sázení nové stromové výsadby v okolí města. Euronova group a její zaměstnanci každý rok přispívají na charitativní sbírky. Již v roce 2018 stala Zelenou firmou a dbá na zodpovědné nakládání s odpady a šetření energií. Své zaměstnance také motivuje k zodpovědnému chování a recyklaci odpadu.

Ani v roce 2021 Euronova Group nepřestává expandovat.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/tiskovezpravy/Euronova-Group-Radka-Novaka-a-Martina-Koci-miri-do-Prahy-Koupila-majoritni-podil-v-Matrix-Media-659673

 Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024