Press news

Zabijačkové speciality a skvělá nálada. Vepřové hody provoněly Doubravku!

Jelítka, jitrnice, zabijačková polévka i další speciality čekaly na návštěvníky Doubravecké zabijačky, která se konala v sobotu v Habrmannově parku. I přes nepřízeň počasí si na ni našly cestu stovky lidí.

Podle místostarosty městského obvodu Plzeň 4 Zdeňka Mádra se zabijačka konala po roční koronavirem vynucené přestávce. "V letošním roce navazujme na tradici zabíjaček už osmým rokem. Jsem rád, že se nám vše podařilo uskutečnit, protože vloni to bohužel nešlo," prohlásil. 

Letos se akce ale vydařila a milovníci vepřového nevěděli k jakému stánku zamířit dřív. "Líbí se nám to tady, nejradši bychom snědli všechno," shodovali se návštěvníci.

Lidé kromě ochutnávek mohli nahlédnout i pod ruce zkušenému řezníkovi. "Nabízím tři druhy škvarků, klasické, sedlácké a královské, ostřejší z chilli," prohlsil řezník.

Pokud jste zabijačkové hody nestihli, nezoufejte. Čtvrtý městský obvod už připravuje další akce. Tou nejbližší by měl být průvod, který by se měl uskutečnit 5. března.

Produkce EURO NOVA & PARTNER ´S

Zdroj: plzen.cz Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK PLZEN TV PLZEN CZ ZAK TV S.R.O. WEST MEDIA NAVA Tisk s.r.o. Matrix Media s.r.o. DRAKON dům reklamy Primetime Media Unique Connection
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2023