Press news

Zabijačkové speciality a skvělá nálada. Vepřové hody provoněly Doubravku!

Jelítka, jitrnice, zabijačková polévka i další speciality čekaly na návštěvníky Doubravecké zabijačky, která se konala v sobotu v Habrmannově parku. I přes nepřízeň počasí si na ni našly cestu stovky lidí.

Podle místostarosty městského obvodu Plzeň 4 Zdeňka Mádra se zabijačka konala po roční koronavirem vynucené přestávce. "V letošním roce navazujme na tradici zabíjaček už osmým rokem. Jsem rád, že se nám vše podařilo uskutečnit, protože vloni to bohužel nešlo," prohlásil. 

Letos se akce ale vydařila a milovníci vepřového nevěděli k jakému stánku zamířit dřív. "Líbí se nám to tady, nejradši bychom snědli všechno," shodovali se návštěvníci.

Lidé kromě ochutnávek mohli nahlédnout i pod ruce zkušenému řezníkovi. "Nabízím tři druhy škvarků, klasické, sedlácké a královské, ostřejší z chilli," prohlsil řezník.

Pokud jste zabijačkové hody nestihli, nezoufejte. Čtvrtý městský obvod už připravuje další akce. Tou nejbližší by měl být průvod, který by se měl uskutečnit 5. března.

Produkce EURO NOVA & PARTNER ´S

Zdroj: plzen.cz Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK WEST MEDIA Matrix Media s.r.o. NAVA Tisk s.r.o. PRINCO International PLZEN CZ PLZEN TV ZAK TV S.R.O. Primetime Media Unique Connection REGIO TV1 Televize UTV PrahaTV BrnoTV RTM+ Časopis Prestige DRAKON dům reklamy
ČESKO-KAPVERDSKÁ obchodní komora© EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O. 2024