Press news

Euronova Group udělala dětem z dětského domova hezký první školní den

Mediální skupina Euronova Group, pořadatel akce První zvonění přivezla na začátku září do Borského parku asi dvacet dětí z Dětského domova Trnová. „Je to zařízení pro děti, které musely být odebrány z rodin. Zabezpečili jsme dopravu a děti mohly zdarma využít všechny atrakce a užít si celý pestrý program,“ říká výkonná ředitelka společnosti Daniela Štíchová.

Zaměstnanci společnosti Euronova Group již poněkolikáté dobrovolně zpříjemnili den dětem bez rodičů. Cílem bylo udělat dětem radost a vzít je za zábavou, na kterou se běžně nedostanou. Děti ochutnaly během dne i pravou italskou zmrzlinu a podle jejich výrazu na tváři všem chutnalo. Odnesly si spoustu zážitků a také množství hraček a dárků.

Podobný výlet uspořádala Euronova Group také před několika týdny, když přivezla děti do plzeňské zoologické zahrady a zajistila jim speciální prohlídku s poutavým komentářem.

„Už nyní připravujeme další projekty, osud dětí, kteří tráví své dětství v dětském domově nám rozhodně není lhostejný,“ uvedli zaměstnanci společnosti.Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK PLZEN TV PLZEN CZ ZAK TV S.R.O. WEST MEDIA NAVA Tisk s.r.o. DRAKON dům reklamy© Euronova & Partners spol. s.r.o. 2021