Press news

Euronova Group udělala dětem z dětského domova hezký první školní den

Mediální skupina Euronova Group, pořadatel akce První zvonění přivezla na začátku září do Borského parku asi dvacet dětí z Dětského domova Trnová. „Je to zařízení pro děti, které musely být odebrány z rodin. Zabezpečili jsme dopravu a děti mohly zdarma využít všechny atrakce a užít si celý pestrý program,“ říká výkonná ředitelka společnosti Daniela Štíchová.

Zaměstnanci společnosti Euronova Group již poněkolikáté dobrovolně zpříjemnili den dětem bez rodičů. Cílem bylo udělat dětem radost a vzít je za zábavou, na kterou se běžně nedostanou. Děti ochutnaly během dne i pravou italskou zmrzlinu a podle jejich výrazu na tváři všem chutnalo. Odnesly si spoustu zážitků a také množství hraček a dárků.

Podobný výlet uspořádala Euronova Group také před několika týdny, když přivezla děti do plzeňské zoologické zahrady a zajistila jim speciální prohlídku s poutavým komentářem.

„Už nyní připravujeme další projekty, osud dětí, kteří tráví své dětství v dětském domově nám rozhodně není lhostejný,“ uvedli zaměstnanci společnosti.Zpět

Services


EURONOVA KOREKT KOREKT KRAK PLZEN TV PLZEN CZ ZAK TV S.R.O. WEST MEDIA NAVA Tisk s.r.o. Matrix Media s.r.o. DRAKON dům reklamy Primetime Media Unique Connection© Euronova & Partners spol. s.r.o. 2021